همزمان کانال تلگرام، سایت و اپلیکیشن اندرویدی داشته باشید
این روزها کانال‌های تلگرام همچون کانال‌های تلویزیونی مشتریان پر و پاقرصی پیدا کرده‌و به‌نوعی به یک رسانه تبدیل شده‌است. رسانه‌هایی که همه نوع مطلب اعم از خبری، علمی، آموزشی، طنز و... را می‌توان در آنها یافت و هیچ محدودیتی نیز برای تعداد اعضا ندارند.

در این میان مطلبی که باعث نگرانی مدیران کانال ها شده است نداشتن پشتیبان از مطالب منتشرشده در کانال های تلگرامی می باشد
.
با توجه به ثبت شدن مطالب کانال های تلگرامی در سرورهای خارجی، در صورت
فیلتر شدن تلگرام ، تمامی مطالب از دست خواهند رفت و دیگر هیچ دسترسی به کاربران کانال نیز نخواهد بود.

جدای از این قضیه،
عدم امکان دسترسی افراد به مطالب کانال های تلگرامی از طریق جستجو در مرورگرهای اینترنتی همچون گوگل، دغدغه دیگر مدیران کانال های تلگرامی است.

همچنین داشتن یک
اپلیکیشن اندرویدی حرفه ای، نیاز همیشگی مدیران کانال ها بوده و استقلال کانال های تلگرامی را از اپلیکیشن های خارجی تامین میکند.

از این رو
شرکت فناوران دانش زاگرس اقدام به طراحی سامانه حرفه ای "تلگرام سایت" نمود که تمامی نیازهای مدیران کانال های تلگرامی را به صورت بسیار حرفه ای برآورده می سازد

با استفاده از این سامانه نه‌تنها مطالب اختصاصی کانال یا گروه شما در تلگرام نمایش داده می‌شود، بلکه مطالب منتشر شده روی سایت و اپلیکشن اندرویدی نیز بدون نیاز به هیچ‌گونه فعالیت جداگانه و صرف زمان، در کانال یا گروه منتشر شده و بی‌وقفه مطالب سایت شما در اختیار اعضای تلگرامی شما نیز قرار می‌گیرند و قابلیت ویرایش و تغییرات خواهند داشت.

در استفاده از این
سامانه مدیران و نویسندگان سایت شما نیازی به دسترسی مدیریتی روی کانال یا گروه تلگرام ندارند و تمام مطالب سایت و اپلیکیشن نیز در یک قالب یکسان ارسال می‌شود.

برای درخواست ارایه خدمات میتوانید از طریق تلگرام و یا ایمیل با ما در تماس باشید

ایمیل ما :
[email protected]
آیدی ما در تلگرام :
@rojgroup

آدرس ما : تبریز - شهرک باغمیشه - ایستگاه آتش نشانی - خیابان امیرکبیر - پلاک 36 - شرکت فنی مهندسی فناوران دانش زاگرسهمه ی حقوق  برای وبسایت تلگرام سایت محفوظ است